Profil naší firmy:

                                                   "Šetříme Vaše peníze a Váš čas" 

 

      Naše firma Účetnictví Famfulík s.r.o. působí historicky na našem trhu od roku 1995, kdy byla založena společnost Účetnictví Famfulík.  Od prvopočátku nabízíme nejenom účetní a daňové služby, ale stále oblíbenější rozmanitý podnikatelský, a poradenský servis. Ten je navíc pro naše věrné partnery zcela zdarma.   Jednou ze základních hodnot, kterou se vztah s našimi partnery řídí je vzájemný respekt, výhodnost, důvěra a odbornost.

     Za tuto dlouhou dobu působení jsme načerpali velkou zásobu zkušeností, které jsme schopni společně se zcela profesionálním a individuálním  přístupem uplatňovat ve prospěch všech našich partnerů. V souladu se zákony jsme schopni optimalizovat daňové odvody a tím šetřit partnerům jejich finanční prostředky.

     Disponujeme i odborným zázemím pro ekonomické služby, dále pro plánování a řízení firem. Vše přímo s praktickými poznatky a zkušenostmi.

Pro větší pohodlí našich partnerů jsme rozšířili naše služby o jazykové překlady v němčině a angličtině.

      Chcete-li uspořit čas a peníze   nenavštěvujte nás, my navštívíme Vás, a to jak ke konzultacím, tak k předávání účetních dokladů a dokumentů.

     Podrobnější informace o našich službách naleznete v rubrice "Služby", anebo pomocí tohoto odkazu:  cms.ucetnictvifamfulik.webnode.cz/sluzby/

     Naše letité zkušenosti z praxe, nám jasně ukázaly cestu, kterou se musí vyvíjet naše činnost a tou je především kvalita a dostupnost námi poskytovaných služeb za přijatelnou cenu.  Pro podnikatele je značným rizikem provádění účetních, daňových a ostatních služeb tzv. svépomocí nebo podezřele levným poskytovatelem, bez jakýchkoliv odborných předpokladů. Takováto cesta končí v mnoha případech mnohatisícovými pokutami anebo i naprostým krachem.  Tímto směrem se naše firma rozhodně neubírá.

         Máte-li  proto  jakoukoliv  potřebu  nás  oslovit učiňte tak jednoduše pomocí  telefonu   nebo   e-mailem, které naleznete v rubrice "Kontakt" nebo pomocí následujícího odkazu: cms.ucetnictvifamfulik.webnode.cz/kontakt/      

        My Vám garantujeme  naprostou diskrétnost, slušné, profesionální jednání a osobní přístup ke každému. 

 

      Těšíme se na Vaši návštěvu a na spolupráci s Vámi !